Hakkında

Doğanın bize sunduğu güzellikleri kullanarak evlerinize ışıklı dekorlar tasarlıyoruz.

Merhaba! Ben Osman Baydar.

Eşim ve ailem, yepyeni dekorasyon fikirleri ile yola çıkarak 2016 yılında Işıklı Şişe markasını oluşturduk. Evimizin bir odasında, küçük bir masa üzerinde ışıklı dekor üretim serüvenine başladık.

Doğadan temin ettiğimiz geri dönüşüm değeri olan cam şişeler, kavanozlar, ağaç parçaları, doğal kaya yosunları, deniz kabukları, çakıl taşları, kumlar, meşe palamutları, deniz yıldızları, deniz salyangozları ve benzeri malzemeleri teraryum dekorları ile özenle bir araya getiriyoruz. Doğal görseli olan, aydınlatma sağlayan ürünler tasarlıyor ve ortaya çıkarıyoruz.

Satın almak isteyen ışıklı dekor sevenler önce bizimle iletişim kuruyor ve bize hayal ettikleri ürünü anlatıyorlar. Biz de onlara küçük öneriler ile tıpkı hayalini kurdukları gibi harika ışıklı tasarımlar hazırlıyoruz.

Işıklı Şişe
Hikayemiz

Küçücük bir evin odasında başlayan üretim maceramız binlerce insana ulaşmış durumda. Her geçen gün geliştirdiğimiz model ve seçenekler ile size daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

2016 yılından beri devam eden tasarımlarımız ile yüzlerce kişiye özel aydınlatma ürünleri hazırladık. Üretimlerimiz doğaçlama olduğundan aynı kategorideki ürünler dahi birbirinin aynısı olamaz. Çünkü doğadan temin ettiğimiz malzemelerin hepsi doğal olarak farklıdır. Bu da size özel tasarım olmasını sağlar.

İstediğiniz renkte ve kendi seçtiğiniz malzemeler ile tasarım yapıldıktan sonra satın aldığınız ürünlerin tamamen size özel olacağına emin olabilirsiniz. Ayrıca alacağınız ürünleri geliştirme talebinde de bulunabilirsiniz. Birden fazla renk, birden fazla buton, özel dekorlar, adaptör ekleme gibi seçenekleri sizlere sunuyoruz.